Вшанували пам’ять маестро музики

 

10 вересня 2009 року у глядацькій залі факультету культури і мистецтв відбулася лекція-концерт, присвячена світлій пам’яті видатного українського композитора, музикознавця, критика й етнографа Станіслава Пилиповича Людкевича. Провела мистецький захід кандидат мистецтвознавства, асистент кафедри музичного мистецтва Оксана Король.

Завдяки поєднанню художнього слова та музичних номерів у виконанні педагогів і студентів кафедри музичного мистецтва лекція-концерт стала образною розповіддю не лише про творчість композитора, але й загалом про його багатогранну й непересічну особистість. Окреслюючи офіційні факти біографії, до викладу залучали архівні матеріали, доповнюючи їх сторінками приватного життя. Окремою темою заходу стали нагальні проблеми збереження та вшанування спадщини митця та питання актуальності його творчості.

У рамках заходу прозвучала музика у виконанні камерного складу хору п’ятого курсу (керівник – асистент кафедри О. Білоус, концертмейстер – асистент кафедри З. Заячківська), магістрантів Іванни Штурмак (клас професора, народного артиста України В. Ігнатенка), Григорія Скалозубова (клас асистента кафедри Л. Берегуляк) і Володимира Мазура (клас асистента кафедри Є. Скрипченко, концертмейстер – М. Швецова).