Нагороджено переможців Всеукраїнського конкурсу «Іван Франко: дух, наука, думка, воля»

 

9 червня у Дзеркальній залі Університету відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу творчих робіт учнів 10-11 класів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів «Іван Франко: дух, наука, думка, воля».

 

3 15 грудня 2008 року до 29 квітня 2009 року Франковий Університет проводив Всеукраїнський конкурс творчих робіт учнів 10-11 класів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів «Іван Франко: дух, наука, думка, воля». Варто зауважити, що цей конкурс проходив уже учетверте. Цього разу на розгляд журі свої роботи подали 86 учасників з 11 областей України та Автономної Республіки Крим.

Відкриваючи нагородження переможців, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Звенислава Мамчур зазначила, що цей конкурс є вагомим внеском у розвиток української мови та пошанування пам’яті великих синів і дочок України. «Я схиляю низько голову перед викладачами, вчителями та батьками, які прищепили вам любов до української мови», – сказала вона.

Голова журі Конкурсу директор Інституту франкознавства Святослав Пилипчук ділячись своїми враженнями від творчих учнівських робіт, зазначив, що основна увага при оцінюванні була звернена на оригінальність та свіжість думки у творах, на вмінні провести паралелі між побаченим у Франкових творах та сучасністю. «Беручи участь у конкурсі, ви здійснили перший крок на шляху досягнення величі української літератури. Робіть так, як Івана Франко – завжди прагніть досягати поза межами можливого», – побажав переможцям та учасникам Конкурсу дослідник Франкіани.

Отже, за підсумками Конкурсу визначено одинадцять переможців. Третє місце посіли: Наталія Свистун (м. Хмельницький), Юлія Іваночко (м. Стебник Львівської області), Марія Демичева (м. Харків), Анна Дігтяр (м. Полтава), Ярина Гущак (с. Давидів Львівської області), Ліна Андріянова (м. Васильків Київської області).

За друге місце грамоти та призи отримало троє учнів: Вікторія Сусідко (селище Нижній Нагольчик Луганської області), Тетяна Кисельова (м. Алчевськ Луганської області) і Тетяна Базарницька (м. Соснівка Львівської області).

Перше місце посіли Павло Колесников (м. Бердянськ Запорізької області) і Ганна Коваленко (м. Макіївка Донецької області).

Вітаючи переможців конкурсу, заступник голови профспілкового комітету студентів Роман Березюк вручив Павлу Колесникові та Ганні Коваленко запрошення на відпочинок в університетському спортивно-оздоровчому таборі «Карпати» (с. Чинадієво Закарпатської області).

Святкову атмосферу нагородження доповнював фольклорний гурт автентичного співу «ДоСхідСонця».

Після вручення нагород гості зробили фото на згадку перед пам’ятником Іванові Франку, а потім мали можливість побувати в Інституті франкознавства Університету та здійснити екскурсію вулицями Львова.