Звенислава Мамчур: «Це наші таланти! І сподіваюсь, що усі учасники фестивалю не розчарують нас...»

 

Вчора, 12 травня 2009 року, відбулося відкриття ІІ туру ХІІІ Фестивалю «Таланти Франкового Університету».

 

У ці травневі дні Центр культури і дозвілля «Лис Микита» наповниться співом, музикою і танцями, адже уже вкотре у стінах Львівського національного університету імені Івана Франка відбувається конкурс студентських талантів.

Відкриваючи фестиваль, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Звенислава Мамчур висловила почуття гордості за таланти, які навчаються у Франковому Університеті: «Це наші таланти! І сподіваюсь, що усі учасники фестивалю не розчарують нас...»

І справді, початок ІІ відбіркового туру ХІІІ Фестивалю «Таланти Франкового Університету» засвідчив високу творчу майстерність та підготовку усіх учасників. На сцені звучала і українська естрадна пісня («Пісня про маму» (Марія Гудз), «Якщо любиш, кохай» (дует Марії та Оксани Цибак), «Галичина» (Любомир Жила), «Три поради» (Оксана Шелемех) та інші), і європейські хіти у виконанні Лілії Цюприк та Олега Ковальчука. Студентки Мирослава Клос та Андріана Мильчук на розсуд журі і глядачів запропонували власні пісні: «В очах твоїх живуть птахи» і «Зоря з місяцем» відповідно, – які і самі виконали. Оригінальним і несподіваним виявися музичний проект інструментального дуету «Секрет». Сама назва проекту «Варіація варіацій» змусила усіх сконцентруватися та з цікавістю переглядати дійство на сцені, адже часники дуету, студенти факультету журналістики та прикладної математики, зуміли один за одним зіграти на п’яти музичних інструментах: на гітарі, скрипці, флейті, сопілці і на фортепіано.

Також у виконанні учасників фестивалю прозвучала класична музика С.Рахманіна (Аркадій Кіндибалюк), Ф.Шопена (Зоряна Балко), Г.Генделя (студентський квінтет сопілкарів). Свою майстерність у номінації «Танцювальне мистецтво» демонстрували студенти, танцюючи пристрасне танго, вишуканий віденський вальс та сучасне брейк-данс шоу.

Варто зауважити, що на цьому фестивалі студенти змагатимуться і у номінації «Театральне мистецтво» та «Візуальне мистецтво». Переможців в останній номінації журі визначатиме у рамках фотографічно-музичного проекту «Закапелки: життя вулиць».