Перші магістри зі спеціальності «Музична педагогіка і виховання»

 

18 червня 2009 року у малій глядацькій залі факультету культури і мистецтв вперше відбувся захист кваліфікаційної роботи студентів-магістрів п’ятого курсу зі спеціальності «Музична педагогіка і виховання».

 

Цього року факультет культури і мистецтв нашого Університету підготував перших магістрів за спеціальністю «Музична педагогіка і виховання». Ними стали С. Дробіт (клас професора Б. Базиликута), Ю. Степанович і М. Балко (клас старшого викладача М. Камінської), Л. Слєсарева (клас доцента М. Ковбасюка) та Н. Ромах (клас старшого викладача З. Демцюха). З огляду на важливість цієї події і для Франкового Університету, і для українського культурного життя загалом на іспиті були присутні представники ректорату – виконуючий обов’язки ректора В.С. Височанський та проректор з науково-педагогічної та виховної роботи З.І. Мамчур, декан факультету Б.В. Козак, а також гості та студенти.

Варто зауважити, що саме музично-вокальне дійство відбувалося у формі концерту, у якому також взяв участь хор з числа студентів музичного відділення факультету культури і мистецтв та самі викладачі факультету. На іспиті-концерті звучала українська і світова музична класика.