Найкращих студентів Університету нагородили грамотами

 

Десять років тому Львівському університету надали статус національного. Відповідно до статуту Львівського національного університету імені Івана Франка цей день визначено Днем Університету. В рамках відзначення Дня Університету впродовж 1-15 жовтня в Університеті відбувається багато різноманітних заходів, конференцій та презентацій.

Так, 6 жовтня виявилося багатим на урочисті події. Розпочався цей день із прес-конференції в. о. ректора професора Височанського В.С. із представниками засобів масової інформації. Опісля у Дзеркальній залі Університету відбулося відкриття виставки Заслуженого художника України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Євгена Безніска, присвяченої 100-річчю від дня народження Богдана-Ігоря Антонича.

Завершальною святковою подією цього дня стало вручення грамот студентам за відмінне навчання, успіхи у студентській науковій роботі та активну участь у громадському житті Університету, а також за високі спортивні досягнення.

У своєму вітальному слові В.С. Височанський привітав студентів з Днем Університету і закликав до подальшої доброї праці та успішного навчання.

На врученні були присутні проректор з науково-педагогічної та виховної роботи З.Мамчур, голова студентського профкому М.Мураль, заступники деканів, викладачі Університету.

 

Оксана Гоцур