Відбувся показ вистави «Оскар і рожева пані»

 

11 лютого 2010 року у приміщенні кіноконцертної зали Центру культури і дозвілля Університету відбувся показ вистави «Оскар і Рожева пані» за однойменною повістю Еріка Емануеля Шмітта.

 

«Оскар і рожева пані» – це одна із чотирьох повістей із циклу «незримого», пов’язаного зі світовим релігіями. Однойменну повість у 2009 році екранізували на Батьківщині Еріка Емануеля Шмітта – у Франції.

Вистава «Оскар і Рожева пані» – це не звичайна п’єса, це історія десятирічної дитини, якій довелося пережити миті розпачу, зневіри в онкологічній лікарні, віднайти надію у своїх відвертих листах до Бога. Усього 12 листів довжиною в життя і смерть, які здатні з дитячою усмішкою, безпосередністю та водночас безкомпромісністю розповісти про найбільшу таємницю – Життя, втілене у Різдві Христа.

Усю драматичність подій на розгляд глядачів представив режисер вистави Дмитро Бартков (до речі, випускник нашого Університету) та брати-монахи Василіянської семінарії, що в Брюховичах, які з високою акторською майстерністю реалізували на сцені увесь режисерський задум, який максимально використав увесь сюжет основи вистави – повість Еріка Емануеля Шмітта «Оскар і рожева пані».

Оксана Гоцур

Світлини Наталії Драган