В Університеті відкрила роботу виставка студентських художньо-мистецьких робіт

19 квітня у холі Університету у рамках XIV Фестивалю «Таланти Франкового Університету» відкрила роботу мистецька виставка, на якій у номінації «Візуальне мистецтво» представлені графіка, живопис, фотороботи, малюнки олівцем у виконанні студентів та викладачів Університету.

На виставці представлені фотороботи таких студентів, як Христини Туртуш (економічний факультет), Юрія Тимчука (факультет прикладної математики та інформатики), Наталії Медвідь (механіко-математичний факультет), Юлії Єрмолаєвої (факультет міжнародних відносин), Юлії Гадяк (факультет іноземних мов), Володимира Мазура (факультет культури і мистецтв), Тетяни Жидачівської (юридичний факультет), Наталії Андрушків (географічний факультет), Ярослава Табінського (факультет журналістики), Ольги Федан (біологічний факультет). Хімічний факультет у номінації «Візуальне мистецтво» представляє викладач факультету Григорій Дмитрів, на фотографіях якого можна побачити історичні цікавинки різних країн.

На виставці представлені різнотематичні художні полотна – від натюрмортів до пейзажних картин. Студенти вражають майстерністю володіння пензлем та точністю сприйняття кольорів. Цікавими є натюрморти Наталії Огорілко (факультет прикладної математики та інформатики) «Яблука», «Жоржини», Романа Вітрика (історичний факультет) «Натюрморт». До речі, Наталія Огорілко також представила свою пейзажну роботу «Захід сонця». На таку ж тематику експонуються картини Марти Климової (біологічний факультет) та Швейчук Тетяни (хімічний факультет).

Дивлячись на графіку, виконану простим олівцем, їх авторів сміливо можна називати віртуозами простого олівця. У цій техніці представлені картини студентки факультету електроніки Олени Гаврилюк «Марія», «Соняшник», «Порохова вежа. Львів», студентки економічного факультету Тетяни Цюпко «Трамвай на Площі Ринок», «Площа Ринок», студента історичного факультету Романа Вітрика «Собор Св. Лаврентія», «Старожитності», «У м. Рівне» та роботи студентки філологічного факультету Ірини Дендак.

Студентки Педагогічного коледжу Тетяна Блак та Валентина Салук представили цікаві творчі роботи, використавши не тільки фарбу, а й солому, дерево, картон, дріт. Умілим рукам Тетяна Блак створила «Дерево життя», а Василина Салук–«Уся правда голодомору».

Виставка, за словами працівника Центру культури і дозвілля «Лис Микита» Соломії Крукеницької, котра займається організацією та проведенням Фестивалю «Таланти Франкового Університету», буде працювати до гала-концерту Фестивалю, який відбудеться на початку травня.

Оксана Гоцур