В Університеті відбулася зустріч з Леонідом Кравчуком

 

18 грудня 2009 року в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч з першим Президентом незалежної України Леонідом Кравчуком.

 

У своєму виступі Леонід Кравчук звернув свою головну увагу на питання сучасного державотворчого процесу України, роль видатних особистостей у ньому, а також наголосив на основних проблемах українського суспільно-політичного життя, які вибудовують на сьогодні відповідні процеси у контексті президентських виборів, які відбудуться у січні 2010 року. На його думку, кожен з трьох Президентів України доклали багато зусиль для розбудови України. «Ми завжди маємо думати про завтрашній день, про те, як змінити ситуацію в Україні на краще», – підкреслив у виступі Леонід Кравчук.

Після виступу усі охочі мали можливість задати запитання поважному гостю Університету. Тому студенти дізналися з перших вуст про те, чому Україна склала свою ядерну зброю, чому не була проведена люстрація політичного керівництва, яке прийшло до влади після розпаду СРСР, про конституційні зміни тощо.

У цілому зустріч засвідчила, що студентство неабияк цікавиться сучасними суспільно-політичними процесами у державі та намагається знайти відповіді на питання, які їх хвилюють.

Оксана Гоцур

 Фото Юлії Мілянич