Творча зустріч із Народною артисткою України Ніною Матвієнко

 

12 березня у глядацькій залі Центру культури і дозвілля «Лис Микита» Університету у рамках проекту «Університетські творчі зустрічі» під рубрикою «Особистості» відбулася зустріч із Народною артисткою України Ніною Матвієнко та письменником Романом Дідулою.

 

Ніну Матвієнко називають берегинею української народної пісні, голосом душі українського народу. Вона завжди сучасна, не зраджує собі. Саме тому на зустріч прийшло стільки студентів, що заледве вони помістились у залі.

Народна артистка України, розповідаючи про свій творчий і життєвий шлях, полонила усіх присутніх своєю щирістю та відкритістю. Також того березневого вечора, який був певною мірою втаємничений, затишний і родинний, Ніна Матвієнко подарувала усім хвилини радості та насолоди, співаючи українських пісень. Її голос вкотре засвідчив, що пісні у виконанні співачки – не просто настрій, це щось більше. Вони – окремий вимір, у який прагне потрапити кожний шанувальник української пісні.

Зустріч доповнював лауреат Літературної премії імені Ірини Вільде Роман Дідула, розповідаючи про власну творчість.

Наприкінці зустрічі Ніна Матвієнко, побажавши присутнім усього найкращого, виконала пісню і подарувала всім охочим свій автограф.

 

Оксана Гоцур

Фото Юлії Мілянич