Кафедра механіки

Ваша одинока честь, Ваш одинокий обов’язок, як студентів університета, здобувати знанє, науку для несеня користи і освіти своєму народови. (Іван Франко)
Прогрес полягає не у заміні неправильної теорії правильною, а в заміні одної неправильної теорії на іншу неправильну, але уточнену. (Стівен Гокінґ – британський фізик)
Усякій істині властива одна мить торжества між нескінченністю, коли її вважають неправильною, нескінченністю, коли її вважають тривіальною. (Анрі Пуанкаре – французький математик і фізик)

Випускники кафедри механіки

Випуск 2015 р.

Маґістри

1. Білоконь Володимир Сергійович
2. Лисик Адріана Романівна
3. Паславська Оксана Володимирівна
4. Старух Христина Ігорівна
5. Турчин Павло Іванович
6. Харко Ганна Володимирівна
7. Штойко Іван Павлович
8. Штокайло Юрій Юрійович
9. Ярема Євген Богданович

Спеціалісти

1. Анчаківська (Оприско) Наталія Андріївна
2. Добрянський Антон Зіновійович
3. Дусик Роман Іванович
4. Коломієць Вікторія Володимирівна
5. Пелещишин Тетяна Романівна
6. Рощот Василь Васильович
7. Сеник Олег Васильович
8. Шевчук Тарас Васильович

Випуск 2014 р.

Маґістри

1. Андрійчук Роман Михайлович
2. Бакалець Роман Ярославович
3. Сейдаметов Руслан Айдерович
4. Фрейда Соломія Павлівна
5. Хома Василь Володимирович
6. Струс Богдан Ярославович

Спеціалісти

1. Альфавіцька Соломія Орестівна
2. Білоконь Володимир Сергійович
3. Боршовський Ігор Павлович
4. Гавриляк Микола Михайлович
5. Добуш Петро Тарасович
6. Лисик Адріана Романівна
7. Мудрак Андрій Васильович
8. Рудницька Оксана Сергіївна
9. Федоришин Павло Олексійович
10. Харко Ганна Володимирівна
11. Шищак Іван Васильович
12. Штойко Іван Павлович

Випуск 2013 р.

Маґістри

1. Бубняк Ірина Юріївна
2. Ковалишин Володимир Павлович
3. Паук Володимир Миколайович
4. Пиз Назарій Ярославович
5. Сидір Роман Васильович
6. Чернобай Володимир Сергійович

Спеціалісти

1. Березяк Уляна Василівна
2. Варгас Наталія Ярославівна
3. Кіт Оксана Орестівна
4. Комарницький Богдан Романович
5. Маланчак Василь Тарасович
6. Помпа Антон Анатолійович
7. Сейдаметов Руслан Айдерович
8. Чорненький Андрій Борисович
9. Чумак Єлизавета Андріївна
10. Щур Іван Іванович

Випуск 2012 р.

Маґістри

1. Бедрій Василь Ярославович
2. Войтко Любов Ігорівна
3. Кутлик Максим Мирославович
4. Кухар Володимир Зіновійович
5. Миколишин Назарій Ігорович
6. Морозов Микола Ярославович
7. Сімакович Олександр Геннадійович
8. Світлик Василь Миколайович

Спеціалісти

1. Бубняк Ірина Юріївна
2. Веклич Михайло Михайлович
3. Війтишин Андрій Володимирович
4. Герус Роман Миколайович
5. Дикун Володимир Володимирович
6. Драпака Андрій Тарасович
7. Журавель Павло Ростиславович
8. Козачок Олег Петрович
9. Кузьма Андрій В’ячеславович
10. Куртяк Руслана Степанівна
11. Логін Іван Васильович
12. Мацях Богдан Ярославович
13. Онищук Юрій Вікторович
14. Сидір Роман Васильович
15. Тимрук Олег Богданович
16. Харачко Марта Мар’янівна
17. Яцків Оксана Богданівна

Випуск 2011 р.

Маґістри

1. Колодій Юрій Олександрович
2. Кривенко Володимир Віталійович
3. Леськів Христина Ярославівна
4. Хиль Микола Володимирович
5. Яворська Надія Володимирівна

Спеціалісти

1. Андрейчук Андрій Степанович
2. Багриновська Марта Олегівна
3. Войтко Любов Ігорівна
4. Кобасяр Ірина Степанівна
5. Котик Наталія Романівна
6. Кутлик Максим Мирославович
7. Світлик Василь Миколайович
8. Столярчук Андрій Васильович
9. Струс Богдан Ярославович
10. Форліта Олег Богданович

Випуск 2010 р.

Маґістри

1. Кізім Олег Володимирович
2. Мандзій Уляна Федорівна
3. Оліярник Назарій Романович

Спеціалісти

1. Васюта Ростислав Володимирович
2. Висоцький Ярослав Миколайович
3. Гнатишин Віталій Ярославович
4. Ісаков Володимир Валентинович
5. Карпець Андрій Ростиславович
6. Куян Інна Ігорівна
7. Магомета Василь Михайлович
8. Музика Тарас Михайлович
9. Попович Іван Степанович
10. Романчак Андрій Романович
11. Студент Христина Володимирівна
12. Яцейко Галина Іванівна

Випуск 2009 р.

Маґістри

1. Барон Євгенія Костянтинівна
2. Демчук Юрій Романович
3. Долінська Ірина Ярославівна
4. Колодій Володимир Олександрович
5. Криса Мар’яна Миронівна
6. Левицька Наталія Мирославівна
7. Хімчак Надія Олексіївна
8. Шопа Ігор Васильович
1. Андрійчак Михайло Михайлович
2. Бендік Вікторія Василівна
3. Давид Ганна Володимирівна
4. Данчак Нестор Володимирович
5. Казимира Володимир Іванович
6. Когут Василь Богданович
7. Кулинич Іван Ярославович
8. Лещишин Назарій Олегович
9. Масинець Володимира Володимирівна
10. Найштаймер Тарас Мирославович
11. Притула Олег Григорович
12. Феник Роман Володимирович
13. Шавалюк Роман Миколайович

Випуск 2008 р.

Маґістри

1. Бедрійчук Лідія Євгенівна
2. Галан Павло Ярославович
3. Деб’як Андрій Степанович
4. Демчук Мар’яна Романівна
5. Сопрун Роман Миронович
6. Толочко Ірина Миколаївна
7. Хиль Сергій Володимирович

Спеціалісти

1. Бараненко Віталій Вікторович
2. Бей Ірина Михайлівна
3. Гамула Дмитро Володимирович
4. Дробчак Віталій Зенонович
5. Зарицька Ольга Василівна
6. Кіщак Михайло Володимирович
7. Крошко Євгенія Михайлівна
8. Рибак Тарас Євгенович
9. Свідрик Василь Євгенійович
10. Смалюх Андрій Іванович
11. Сулипа Юрій Ярославович
12. Хміль Орест Євгенійович

Випуск 2007 р.

Маґістри

1. Галазюк Ольга Віталіївна
2. Дорош Мар’ян Іванович
3. Кунєгіна Євгенія Миколаївна
4. Сидоренко Ірина Анатоліївна
5. Трачук Тетяна Юріївна
6. Чумак Костянтин Андрійович
7. Яцик Ігор Миколайович (відз.)
8. Яцків Ігор Ігорович

Спеціалісти

1. Гайович Наталія Вікторівна
2. Ганишин Мар’яна Ярославівна
3. Дацків Микола Юрійович
4. Дзядик Володимир Ігорович
5. Жох Марія Тарасівна
6. Івоса Андрій Ігорович
7. Ковальчик Андрій Ігорович
8. Коханевич Іван Володимирович
9. Малашенко Петро Миколайович
10. Підлипний Іван Васильович
11. Поросюк Стефанія Мар’янівна
12. Сольський Володимир Зіновійович

Випуск 2006 р.

Маґістри

1. Бобик Богдан Ярославович (відз.)
2. Герус Ірина Василівна
3. Куротчин Леся Романівна (відз.)
4. Лесів Ростислав Миколайович (відз.)
5. Нестер Володимир Романович (відз.)
6. Осів Ярема Петрович (відз.)
7. Рабош Роман Васильович (відз.)
8. Сидор Марія Юріївна (відз.)
9. Чернецька Ольга Василівна
10. Яцейко Ігор Іванович (відз.)

Спеціалісти

1. Дзибень Андрій Сергійович
2. Доброгорський Олександр Володимирович
3. Константинович Володимир Ярославович
4. Коробіцин Віталій Павлович
5. Малашенко (Свинцило) Наталія Петрівна
6. Мацевко Галина Ігорівна (відз.)
7. Патіюк Віталій Вікторович
8. Пенкальський Олег Вікторович
9. Файфуревич Світлана Богданівна
10. Ямрос Орест Юрійович

Випуск 2005 р.

Маґістри

1. Васільєв Кирил Володимирович (відз.)
2. Вус Ольга Ярославівна (відз.)
3. Галазюк Оксана Віталіївна (відз.)
4. Горбач Павло Володимирович (відз.)
5. Коваль Мар’яна Романівна
6. Лукач Галина Ігорівна
7. Онищак Наталія Вікторівна (відз.)
8. Петрухіна Ніна Володимирівна
9. Прокопів Андрій Іванович (відз.)
10. Слободян Богдан Степанович (відз.)
11. Шопа Тетяна Василівна (відз.)
12. Юхим Роман Ярославович (відз.)

Спеціалісти

1. Вагін Володимир Вікторович
2. Зарицький Стефан Васильович (відз.)
3. Киричук Василь Андрійович
4. Кіс Ірина Володимирівна (відз.)
5. Кушнір Тарас Романович
6. Манько Наталія Іванівна
7. Приставський Микола Зіновійович
8. Свірська Леся Миколаївна (відз.)
9. Скільський Михайло Олексійович
10. Теслюк Андрій Богданович
11. Ткач Андрій Тарасович

Випуск 2004 р.

Маґістри

1. Ващишин Андрій Ярославович (відз.)
2. Кіт Мар’яна Богданівна (відз.)
3. Руда (Козак) Галина Григорівна (відз.)
4. Тимчук Тетяна Володимирівна (відз.)
5. Черняк Максим Сергійович (відз.)

Спеціалісти

1. Гречух Надія Іванівна (відз.)
2. Гриневич Михайло Володимирович
3. Дацко Володимир Богданович
4. Зеленюк Вадим Венедиктович
5. Івасюк Ігор Миколайович
6. Коцюмбас Назар Романович
7. Крупенник Галина Миколаївна
8. Марфін Юрій Сергійович
9. Михальчук Віталій Богданович (відз.)
10. Окрепкий Юрій Степанович
11. Паливода Юрій Богданович
12. Паук Марія Василівна (відз.)
13. Цир Степан Володимирович
14. Шубарт (Бахівська) Тетяна Михайлівна
15. Щудло Андрій Іванович

Випуск 2003 р.

Маґістри

1. Віра Володимир Володимирович (відз.)
2. Глазов Артем Юрійович (відз.)
3. Жбадинський Ігор Ярославович (відз.)
4. Лахоцький Іван Богданович (відз.)
5. Маркевич Юрій Васильович (відз.)
6. Раврик Роман Миколайович
7. Сіверс Ольга Володимирівна (відз.)
8. Слободян Микола Степанович (відз.)

Спеціалісти

1. Бабич Олена Сергіївна (відз.)
2. Бойко Василь Орестович (відз.)
3. Венгерчук (Бобешко) Леся Миколаївна
4. Гавінський Роман Миронович
5. Глушковський Назар Антонович (відз.)
6. Гуцул Христина Миколаївна
7. Кирилюк Василь Володимирович
8. Кірик Ірина Стефанівна
9. Козій Тетяна Володимирівна
10. Левчинська Галина Леонідівна
11. Омельчук Світлана Михайлівна
12. Ткач Олег Тарасович

Випуск 2002 р.

1. Біловус Тарас Євгенович
2. Богач Юрій Михайлович
3. Вергун Ігор Григорович
4. Гончар Христина Ігорівна
5. Кадира Володимир Миколайович
6. Коцюбайло Вікторія Андріївна (відз.)
7. Крупник Андрій Євгенович
8. Курдина Тарас Ярославович
9. Лук’янчук Анатолій Євгенович
10. Магас Марія Іванівна
11. Малик Олег Мирославович
12. Матвісів Олег Григорович
13. М’якущак Ольга Василівна
14. Патецький Іван Степанович
15. Пацай Ярослав Богданович
16. Пацак Роман Євгенович
17. Прусак Павло Миронович
18. Толочкевич (Мамчук) Ірина Богданівна
19. Цап Андрій Васильович
20. Шагай Катерина Степанівна
21. Шаламага Наталія Володимирівна
22. Шихардін Віктор Ярославович

Випуск 2001 р.

1. Бібік Тетяна Віталіївна
2. Веселовський Мар’ян Петрович
3. Гимон Андрій Стефанович
4. Горбовий Ігор Ярославович
5. Копилець Мирослава Миколаївна
6. Кравчук Мирослав Олександрович
7. Лемець Леонід Леонідович
8. Маковійчук Микола Васильович
9. Махоркін Микола Ігорович
10. Мацан Вадим Петрович
11. Мілян Роман Миколайович
12. Несторович Богдан Степанович
13. Нич Марія Богданівна
14. Новосад Віталій Мирославович
15. Осів Олексій Петрович
16. Пир’єв Сергій Юрійович
17. Писарчук Віталій Валерійович
18. Рибак Володимир Володимирович
19. Солтис Оксана Ярославівна
20. Тис Роман Володимирович
21. Угриновська Людмила Степанівна

Випуск 2000 р.

1. Балацко Оксана Михайлівна
2. Грига Андрій Петрович
3. Друкачук Ірина Володимирівна
4. Заводовський Анатолій Михайлович
5. Загорбенський Роман Степанович
6. Копоть Наталія Михайлівна
7. Осєчко Анатолій Миколайович
8. Ростун Микола Йосипович
9. Сенюк Остап Іванович