Факультет >> Кафедра >> Аспіранти >> Чучман Іван
Іван Чучман


Прізвище: Чучман
Ім'я: Іван
По-батькові: Ярославович
Вища освіта: Львівський національний університет імені Івана Франка (2002-2007)
Дипломна робота: "Н-замкнені топологічні напівгратки"
захищена у 2007 р. під керівництвом О.В. Гутіка
Кандидатська дисертація:
"Інверсні напівгрупи часткових ін'єктивних перетворень нескінченних множин та часткових гомеоморфізмів відрізка"
захищена у 2012 р. під керівництвом О.В. Гутіка
Автореферат
Працевлаштування: (з 2011 р.) асистент кафедри геометрії і топології ЛНУ ім. І.Франка
(2008 - 2011) аспірант, Львівський національний університет імені Івана Франка
(2007 - 2008) провідний економіст, управління ризиків, ВАТ СКБ "Дністер"
e-mail: chuchman_i at mail.ru
Наукові інтереси: Загальна алгебра, Загальна топологія, Топологічна алгебра
Співавтори: О. В. Гутік, І. Й. Гуран, О. В. Равський.


Книги для студентів

  1. Банах, Бокало, Іщук, Трущак. Аналітична геометрія

Подані роботи, або ті, що перебувають у друці

  1. I. Guran, O. Gutik, O. Ravsky, and I. Chuchman, On symmetric topologiacl semigroups and groups, (submitted) (in Ukrainian).


Статті

  1. I. Chuchman, O. Gutik. On $H$ -closed topological semigroups and semilattices// Algebra and Discrete Mathematics. 2007. Number. 1. рр. 13-23.
  2. Chuchman I. Ya. Topological monoids of almost monotone, injective co-finite partial selfmaps of positive integers/ I. Ya. Chuchman, O. V. Gutik// Carpathian Math. Publ. - 2010. - Vol. 2, № 1. - P. 119-132.
  3. Гуран І. Симетричні топологічні групи та півгрупи/ І. Гуран, О. Гутік, О. Равський, І. Чучман// Вісник Львів. ун-ту. Сер. мех.-мат. - 2011. - 74. - С. 61-73.
  4. Chuchman I. On monoids of injective partial selfmaps almost everywhere the identity/ I. Chuchman, O. Gutik// Demonstr. Math. - 2011. - 44, № 4. - P. 699-722.
  5. Chuchman I. On a semigroup of closed connected partial homeomorphisms of the unit interval with a fixed point/ I. Chuchman// Algebra Discrete Math. - 2011. - Vol. 12, № 2. - P. 38-52.


Публікації:

  1. I. Chuchman, and O. Gutik, $H$-closed topological semigroups and semilattices, 6th International Algebraic Conference in Ukraine. Kamyanets-Podil’sky, July 1-7, 2007. Abstracts. Kamyanets-Podil’sky, 2007, P. 49-51.
  2. O. Gutik, and I. Chuchman, On $H$-closed topological semilattices, Conference on Algorithmic Complexity and Universal Algebra. Dedicated to 75th birthday of Bela Csakany. Szeged, Hungary, July 16-20, 2007. Abstracts. Bolyai Institute, University of Szeged, 2007, P. 5-6.
  3. I. Ya. Chuchman, and O. V. Gutik, Topological monoids of almost monotone injective cofinite partial selfmaps of positive integers, Pidstryhach Conference 2010, May 25-26, 2010, Lviv, .
  4. I. Chuchman, and O. Gutik, Topological monoids of almost monotone injective cofinite partial selfmaps of positive integers, Conference on complex analysis dedicated to the memory of A. A. Goldberg (1930-2008). Lviv, Ukraine, May 31-June 5, 2010. Abstracts. Lviv, 2010, P. 8-9.
  5. I. Chuchman, and O. Gutik, Topological inverse monoids of almost monotone injective co-finite par¬tial selfmaps of positive integers, Summer School Algebra, Analysis and Topology, 5 July-16 July, 2010, Verkhovyna. Ivano-Frankivsk, 2010, P. 13-15.
  6. I. Chuchman, and O. Gutik, On monoids of almost identity injective partial selfmaps, International Conference "Modern Problems of Analysis". Dedicated to 70th Anniversary of the Chair of Mathematical Analysis at Chernivtsi University, 30 September-3 October, 2010, Chernivtsi. Abstracts of Reports, Chernivtsi, 2010, P. 156-157.
  7. I. Chuchman, and O. Gutik, On Bohr compactifications of some topological semigroups, International Conference on Functional Analysis Dedicated to 90th Anniversary of V. E. Lyantse, L'viv, Ukraine, November 17-21, 2010. L'viv, 2010, P. 32-33.
  8. I. Chuchman, On semigroup of partial connected homeomorphisms of the interval with the fixed initial point, 8th International Algebraic Conference in Ukraine dedicated to the 60th anniversary of Prof. V. M. Usenko, Luhansk, July 5-12, 2011. Book of Abtracts. Luhansk, 2011, P. 250.
  9. I. Chuchman, On a semigroup of closed convex local homeomorphisms of the unit interval, 8th Summer School "Algebra, Analysis, Topology and Applications", Lazurne, Kherson Region, July 5-15, 2011. Book of Abtracts. Kherson, 2011, P. 12-13.

Last update: