Університетська спільнота вшанувала пам’ять Івана Франка

28 травня 2011 року представники Університету взяли участь у панахиді біля могили Каменяра. Із словом про Івана Франка виступив декан філологічного факультету Ярослав Гарасим.

30 травня 2011 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся поетичний вечір «Якби ти знав, як много важить слово!», присвячений 95-річчю від дня смерті Івана Франка.

«Традиційно у травневі дні в найпрестижнішій залі Університету сьомий рік поспіль за ініціативою кафедри перекладознавства та контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура, Інституту франкознавства та громадської організації «Міжнародна асоціація франкознавців» відбуваються Франкові читання», – відкрив вечір доктор філологічних наук, професор Михайло Гнатюк.

Слово про Івана Франка виголосив кандидат філологічних наук, доцент Богдан Тихолоз, в якому він закцентував увагу на феномені Франка як універсального генія, на його секретах успіху, вважаючи Великого Українця праобразом вільної незалежної України. У своїй Присвяті Іванові Франкові Богдан Сергійович відзначив важливість впливу Франкового слова на долю України, яке «пишними плодами живить дух цілої нації».

Упродовж вечора із уст визнаних науковців і студентів звучала поезія Івана Франка, вражаючи всіх присутніх силою геніального слова, возвеличуючи героїчний інтелект автора.

Прес-центр

Фото Олега Гордійчука

Фоторепортаж