В Університеті відбулася зустріч із Ларисою Івшиною

19 травня 2011 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася зустріч студентів і викладачів факультету журналістики з головним редактором щоденної всеукраїнської газети «День» Ларисою Івшиною.

Представив київську гостю декан факультету журналістики Михайло Присяжний: «Сьогодні маємо чудову нагоду зустрічі з редактором авторитетного якісного українського видання, яке для студентів нашого факультету є об’єктом захоплення, дослідження й аналізу».

Проректор Університету з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський зазначив, що це висока честь для Університету у ювілейний рік вітати Ларису Івшину – головного редактора одного із найпопулярніших літописів сучасності.

Студенти факультету журналістики виступили із науковими доповідями – дослідженнями тематики та журналістських орієнтирів «Дня».

«Журналістика повинна бути не клубом за інтересами, а творцем спільної ціннісної платформи», – зазначила Лариса Олексіївна, подякувавши студентам за ініційовану зустріч.

Редактор поділилася спогадами з п’ятнадцятирічної історії видання, розповіла про виклики сучасності, що висвітлюються у газеті, закцентувала увагу на останніх подіях з життя країни та світу, наголосила на важливості знати свою і світову історію. Окрім того, презентувала своє бачення поступу та розповіла про власні візії розвитку громадянського суспільства в Україні.

Приємною несподіванкою для студентів були книжкові подарунки від Лариси Івшиної.

Прес-центр

Фото Юлії Гриценко

Фоторепортаж