Відкриття виставки «Мої пори живопису» Лесі Безніско

12 квітня 2012 року у Дзеркальній залі Університету відбулося відкриття виставки картин Лесі Безніско «Мої пори живопису». В експозиції представлено відзначені українським національним колоритом натюрморти й живописні картини художниці, присвячені неповторним краєвидам і світлому Великодню.

Зі вступним словом до присутніх звернувся проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар'ян Лозинський, який наголосив на важливості творчості сім’ї Безнісків для університетської спільноти, поціновувачів мистецтва та суспільства загалом. На думку Мар’яна Володимировича, стиль, якого дотримується Леся Безніско у своїх роботах,  є хорошим зразком найсвітлішої творчої праці: «Приємно бачити, коли митець своїми роботами дарує людям любов, радість і тепло. Це сприяє формуванню духовності нашого народу».

Окрім цього, теплими словами про художницю та її картини поділилися представники львівської інтелігенції. Зокрема, високо оцінив творчість Лесі Безніско режисер, народний артист України Федір Стригун, який закцентував увагу на динамічному розвитку художнього хисту мисткині й відзначив глибоку духовну атмосферу, створену її творами: «Коли бачиш людину, яка розповідає про любов до нашої природи, наших краєвидів, нашої культури, то й самому стає легше жити у цьому світі».

Видатний український графік і живописець Євген Безніско розповів про початок творчого шляху дружини та подякував їй за творчість, яка насправді дарує людям добро.

Леся Безніско склала щиру подяку організаторам виставки, усій академічній спільноті Львівського університету та близьким людям, які надихають її на творчість.

Фото Юлії Гриценко