Спортивні досягнення шахістів Львівського національного університету імені Івана Франка на ХХVІ Всесвітній літній Універсіаді

У м. Шенжень (Китайська Народна Республіка) завершилися змагання ХХVІ Всесвітньої літньої Універсіади, у яких брала участь студентська збірна команда України. Українські студенти виборювали медалі у 20 видах спорту. Вони здобули 44 нагороди (11 золотих, 19 срібних та 14 бронзових медалей) і посіли в загальнокомандному рейтингу сьоме місце зі 152 країн світу, випередивши команди Німеччини, Іспанії, Франції, Великої Британії, Польщі, Канади, Австралії.

За підсумками пройденого змагального шляху на Універсіаді срібні медалі отримала команда українських шахістів, до складу якої увійшли Юрій Вовк – аспірант філософського факультету ЛНУ ім. Івана Франка, добре відомий шахіст, багаторазовий призер юнацьких чемпіонатів, міжнародний гросмейстер, та Андрій Вовк – студент географічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка, міжнародний гросмейстер, переможець першості Німеччини серед молоді.

Вітаємо наших переможців із вдалим виступом на цих престижних змаганнях і бажаємо їм міцного здоров’я та численних здобутків!

Джерело: