Студенти філологічного факультету та факультету іноземних мов привітали Ліну Костенко з днем народження

19 березня 2012 року студенти філологічного факультету та факультету іноземних мов організували акцію вітань і провели  поетичний флеш-моб з нагоди дня народження Ліни Костенко.

Упродовж дня у вестибюлі головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка відбулися літературні перерви, під час яких звучала поезія Ліни Костенко зі збірки «Річка Геракліта» у виконанні автора. Твори з книги «Гіацинтове сонце» майстерно озвучила відома українська співачка і громадський діяч Ольга Богомолець.

Студенти Університету та всі охочі мали можливість долучитися до виготовлення живої 20-метрової листівки, написаної, окрім української, ще й іноземними мовами, зокрема англійською, німецькою, латинською, грецькою, китайською, корейською та сербською.

Фото Олександра Лавриновича