Відбулася зустріч Ректора зі студентами Університету


 

8 лютого 2012 року у Дзеркальній залі відбулася зустріч Ректора Івана Вакарчука зі студентами Університету,  під час якої розглянули питання організації навчального процесу студентів у зв’язку з проведенням Євро-2012, діяльність  волонтерів на Чемпіонаті Європи з футболу. Окрім того, приділили увагу обговоренню законопроектів «Про вищу освіту», перспективам розвитку студентського містечка.

         На початку зустрічі професор Іван Вакарчук ознайомив студентів із організацією навчання у другому семестрі 2012 року. За словами Ректора, навчальний семестр у зв’язку із проведенням фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу триватиме 17 тижнів, сесію студенти складатимуть із 25 травня по 6 червня 2012 року. Навчальні практики, передбачені на території Львова чи інших міст, які приймають Євро-2012, студенти проходитимуть після 3 липня.

         Іван Олександрович запевнив, що переселень чи виселень із гуртожитків Університету у зв’язку із Чемпіонатом Європи не буде. «Університет не підписував жодних угод, а тому немає жодних зобов’язань щодо розміщення учасників Чемпіонату Європи», - зауважив Ректор.

         Михайло Мураль, голова профспілки студентів Університету, розповів про діяльність волонтерів під час Євро-2012. За його словами, під час спортивного свята діятиме дві групи волонтерів: перша  –  волонтери УЄФА, друга – добровольці, яких набиратиме міська влада. Михайло Мураль запевнив, що хоч волонтерська робота є безоплатною, вона нікому не зашкодить і суттєво посприяє саморозвитку студентів: «Часто студенти невпевнені у достатньому рівні володіння іноземною мовою, але не варто боятись спробувати свої сили у волонтерській справі».

         Голова Студентського уряду ЛНУ ім. Івана Франка Роман Яцикович ознайомив присутніх із нещодавнім обговоренням проектів Закону України «Про вищу освіту». Зокрема, голова Студентського уряду ще раз наголосив на важливості дотримання в Законі України «Про вищу освіту» норми, за якою навчання повинно відбуватись виключно державною мовою. «За результатами обговорення ми  ухвалили резолюцію, яку надішлемо авторам законопроектів та у Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України», - зазначив Роман Яцикович.

         Директор студмістечка Університету Микола Петрик розповів про проблеми та перспективи розвитку Студентського містечка. Основну увагу Микола Ярославович зосередив на ремонтних роботах у гуртожитках, важливості розвитку енергозберігаючих технологій і необхідності переходу на альтернативні джерела енергії: «Найбільше затрат у нас іде на електроенергію, тож у майбутньому варто забезпечити гуртожитки власними котельнями».

Під час зустрічі йшлося про умови вступу в магістратуру, продовження навчання після закінчення коледжів при Університеті і труднощі, які виникають у студентів із впровадженням нової міської транспортної системи.

 

Прес-центр

Фото Юлії Гриценко

Фотогалерея