Представники Університету взяли участь у толоці на території ландшафтного заказника «Базиївка», що на  Жидачівщині

У межах ландшафтного заказника «Базиївка» у м. Жидачеві  2 га землі належить Ботанічному саду Львівського національного університету імені Івана Франка.  4 квітня 2012 року на цій території провели толоку за участю Ректора Університету Івана Вакарчука, проректорів Звенислави  Мамчур, Володимира Кирилича, Мар'яна Лозинського, представників студентського самоврядування, профкому студентів, викладачів і співробітників та інших структурних підрозділів Університету. До акції доєднались місцева екологічна організація «Довкілля», а також мер м. Жидачева Володимир Левко.

На впорядкованій території планують висадити дендропарк, що стане навчально-науковою базою для спостережень. Місцева влада покладає великі надії, що саме за сприяння науковців нашого Університету їм вдасться реалізувати краєзнавчий проект, а згаданий вище дендропарк стане окрасою ландшафтного заказника «Базиївка».

Окрім того, у міському сквері, біля редакції районної газети «Новий час», започаткували калинову алею першим саджанцем від Ректора Івана Вакарчука.

Фото Анастасії Коник