Перемога шахістів Університету

Нещодавно закінчилася шахова «Універсіада Львівщини – 2011». Шахісти і шахістки змагалися у двох номінаціях: «Швидкі шахи» та «Бліц». Всього в Універсіаді взяло участь 9 команд. Команда Університету у складі Юрія Вовка (аспірант філологічного факультету), Андрія Вовка (студент географічного факультету), Іллі Шипунова (студент хімічного факультету), Роксолана Дереги (студент філологічного факультету), Роксолани Кріль (студентка факультету прикладної математики та інформатики), Галини Тритяк (студентка економічного факультету), тренера – старшого викладача кафедри фізичного виховання і спорту Святослава Поповича.  Випередивши студентів НУ «Львівська політехніка» та ЛДУФК, шахісти нашого Університету здобули загальнокомандну перемогу.