Фотовиставка «Світ очима студента - 2012»

15 березня 2012 року у Виставковій залі Університету відбулося офіційне відкриття студентської фотовиставки «Світ очима студента 2012». В експозиції представлено 32 роботи, дві з яких експонуються поза конкурсом. Це вже друга фотовиставка, організована Студентським братством Львівського національного університету імені Івана Франка.

Цьогоріч тема виставки – Львів як місто різноманіття, мистецького безладу та культурних протиріч. У представлених світлинах Львів постав у незвичних соціальних ракурсах, образному небайдужому й оригінальному втіленні.

Координатор проекту Марта Назаркевич у вступному слові окреслила  основну мету проекту та наголосила на важливості таких акцій: «У Львові є мистецький безлад, який можна побачити крізь об’єктив. Цією акцією ми хочемо показати, що у Львові є творчі молоді люди, які можуть побачити і показати це місто».

Призер минулорічного проекту, а тепер один із організаторів виставки Юрій Заверюха подякував усім учасникам і побажав творчого натхнення. «Щодня люди роблять сотні тисяч фотографій, проте тут зібрані ті світлини, які дійсно заслуговують на увагу», – вважає Юрій.

Під час заходу відомі львівські фотохудожники провели з учасниками виставки майстер-класи та розповіли про історію фотомистецтва, його основні принципи і технічні моменти роботи фотографа.

За рішенням журі авторів найкращих світлин організатори нагородили почесними дипломами і подяками. Найкращі фотографи у чотирьох номінаціях отримали медалі переможців.

Виставка триватиме до 29 березня 2012 року і її може відвідати кожен охочий.

Фото Олега Гордійчука