Відкриття виставки «Великодній вернісаж»

9 квітня 2012 року у Виставковій залі Університету відбулося відкриття виставки авторських робіт образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва студентів і працівників Педагогічного коледжу «Великодній вернісаж». Експозиція  присвячена Світлому Христовому Воскресінню та є відображенням первинних традицій рукотворного мистецтва українського народу. На виставці представлено значну кількість великодніх рушників, мальованих писанок і декорованих бісером,  а також  ляльок-мотанок. Окреме місце в експозиції займають вишивані образи.

Відкрила виставку директор Педагогічного коледжу Зоряна Ленів, яка побажала авторам робіт і всім присутнім натхнення та відчуття атмосфери справжнього Великоднього свята.

Марія Стахів, викладач української мови Педагогічного коледжу, розповіла про неповторний дух, який несуть у собі представлені роботи, та їхнє значення у культурному і суспільному житті українців: «В експонованих роботах, створених за старовинними українськими зразками, закодовано генетичну пам'ять нашого народу. Ця виставка доводить, що зв'язок із нашим минулим не обривається і до сьогодні».

Заступник директора з науково-методичної роботи Педагогічного коледжу Ірина Кметь і методист Романа Михайлишин закликали учасників заходу оглянути авторські роботи працівників коледжу.

Зазначимо, що вже кілька років поспіль творчий колектив Педагогічного коледжу організовує святкові виставки до Великодня. Роботи вражають високою майстерністю, несподіваним творчим втіленням, естетичною досконалістю.

Запрошуємо всіх охочих оглянути експозицію.

Виставка триватиме до 19 квітня 2012 року.

Фото Юлії Гриценко